ARVATO

BRONZ SPONSOR

 

arvato Hakkında:

arvato, dijital teknolojiler konusunda önde gelen uluslararası teknoloji hizmetleri sağlayıcısıdır. Dünya çapında 66.000, Türkiye’de 3.000’e yakın çalışanıyla kurumsal müşterilerinin hizmet zinciri boyunca birbirinden farklı iş süreçleri için inovatif ve entegre çözümler tasarlayıp hayata geçirir. arvato, sunduğu uçtan uca ve entegre dış kaynak hizmetleriyle bilginin müşteriye doğru, tam, eksiksiz ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlar. Müşteri iletişimi ve sadakati için her firmaya özel olarak uyarlanmış etkin müşteri iletişimi, teknik destek, tahsilat, danışmanlık, back office hizmetleri başta olmak üzere entegre müşteri hizmetleri sunar.

 

1835 yılında Almanya'da kurulan Bertelsmann AG şirketler grubuna bağlı arvato Türkiye’de 2004’ten beri çağrı merkezi operasyonlarının yanı sıra bilgi işlem hizmetleri ve telekomünikasyon sektörlerine özel satış sonrası teknik destek hizmetleri de vermektedir. Entegre e-ticaret hizmetlerinde Avrupa’nın en büyük servis sağlayıcısı arvato, şirketlere web-shop’un oluşturulmasından, ERP sistemleri ile entegrasyona, e-ticarete özel lojistik hizmetlerin sağlanmasından, ödeme sistemlerinin oluşturulmasına, müşteri hizmetleri yönetiminden, dijital pazarlama çözümleri ve tahsilattan satış sonrası desteğe kadar e-ticaretteki değer zincirinin bütününde uçtan uca entegre “Business Process Outsourcing” (BPO) hizmetleri vermektedir. Müşterilerine ana iş alanları dışında kalan çok geniş bir yelpazede hizmet sağlayarak müşterilerinin ana iş kollarına odaklanmalarına ve böylece daha çevik ve rekabetçi hale gelmelerine destek olur.

 

İpek Şenoğlu Cup Hakkında:

Dört temel değerinden biri "kurumsal vatandaşlık" olan bir şirket olarak çeşitli alanlardaki projelerimizle birlikte geleceğin toplumsal sorunlarıyla mücadelede üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmeyi hedefliyoruz. Bu zorlu görevi çalışanlarımız, müşterilerimiz ve toplum ile birlikte el ele gerçekleştiriyoruz. İş yapış biçimimizde Bertelsmann grubuna bağlı bir şirket olarak Bertelsmann Değerleri ve İlkeleri'ni benimsiyoruz. Dünya çapında 300'den fazla lokasyonda yer alan uluslararası bir şirket olarak yerel projelere oldukça önem veriyoruz. Bu nedenle hem çalışanlarımızı sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları için teşvik ediyoruz hem de şirket olarak çeşitli sosyal sorumluluk faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

 

İpek Şenoğlu Cup’ın Türkiye’de sadece tenis sporu adına değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk anlamında atılmış önemli bir adım olduğuna inanıyoruz. Bu önemli organizasyonun ülkemizde daha nicelerine örnek olacağına inanıyor ve profesyonel sporcu kimliğinin yanı sıra başarılı bir girişimci kimliğiyle de öne çıkan İpek Şenoğlu’na arvato olarak destek vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.