TOYZZ SHOP

ALTIN SPONSOR


 

 

 

Toyzz Shop Hakkında:

 

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, 2001 yılında kurulmuştur. % 100 yerli sermayeli oyuncak zinciri olan Toyzz Shop,  “Oyun oynamak herkesin hakkıdır” diyerek, farklı yaş gruplarına göre çocukların duygusal ve fiziksel gelişimini olumlu yönde etkileyecek, analitik düşünmelerini sağlayacak ve pratik zekâlarını geliştirecek ürünler ile geniş bir seçenek ve fiyat yelpazesi sunmaktadır.

1.450’nin üzerinde çalışanı ile Türkiye genelinde 46 şehirde ve KKTC’de modern oyuncak mağazacılığı anlayışına sahip toplam 180 mağazayla hizmet veren Toyzz Shop, ev konforunda alışverişi tercih edenler ve şehrinde henüz Toyzz Shop mağazası bulunmayan müşterilerine www.toyzzshop.com sitesi aracılığıyla 7 gün 24 saat ulaşmaktadır.

Toyzz Shop, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) düzenlediği araştırmada “Bebek Ürünleri - Oyuncak” kategorisinde iki yıl üst üste “Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncak Markası” seçilmiştir.

Toyzz Shop ve markaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.toyzzshop.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

İpek Senoglu Cup Hakkında:

 

Toyzz Shop olarak kurulduğumuz günden bu yana çocuklar için çalışıyoruz. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) düzenlediği araştırmada “Bebek Ürünleri - Oyuncak” kategorisinde iki yıl üst üste “Türkiye’nin Bir Numaralı Oyuncak Markası” seçildik. Bu başarının verdiği sorumluluk gereği çocuklarımızın gelecekte sağlıklı ve mutlu bireyler olabilmeleri için her platformda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 

Önceliğimiz çocuk olduğu için onların duyarlı olduğu ve sevdiği konular bizim için büyük önem taşıyor. Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine büyük katkı sağlayan spor da uzun zamandır sahiplenmek istediğimiz alanların başında geliyordu. Özellikle de farklı spor alanlarını yaygınlaştırmak, çocukların fiziksel, psikolojik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak en önemli hedefimiz. Bu kapsamda Toyzz Shop olarak Bridgestone İpek Şenoğlu Cup'ı desteklemekten büyük gurur duyuyoruz. Milli tenisçimiz İpek Şenoğlu’nun gerek sporcu kimliği, gerek hepimizi gururlandıran başarıları ile çocuklara ilham vereceğine, spora özendireceğine yürekten inanıyoruz.

 

Günümüzün en popüler spor dallarından biri olan, sorumluluk ve disiplin kavramını geliştiren, planlama ve strateji geliştirme yeteneği kazandıran tenis sporunun tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmasına tüm gücümüzle destek vereceğiz.