TAKIM ORGANIZASYON

ÜRÜN SPONSORU

 

 

TAKIM ORGANIZASYON Hakkında:

 

Takım Organizasyon, 2013 yılından bu yana etkinlik ve organizasyon hizmetleri sektöründe  dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet vermektedir. 

 

Takım Organizasyon, sektörün değişmez geleneklerine sahip çıkarken, trendleri de takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi prensip edinmiş ekibiyle çözüm odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir.  

 

Lansman, bayi toplantısı, dönem ve yıllık motivasyon etkinlikleri, yılbaşı partileri, road showlar, iç iletişim toplantıları gibi önemli etkinliklerde müşterilerinin ihtiyaçlarını ön görüp, profesyonel ve yenilikçi bakış açısıyla harmanlayarak başarılı ve verimli bir şekilde sonuçlanmasını sağlar.

 

 

İpek Şenoğlu Cup Hakkında

 

İpek Şenoğlu Cup, profesyonel bir tenisçi tarafından düzenlenen bir turnuva olması nedeniyle ülkemizde tek olma özelliğini ve değerini sürdürüyor. 

 

İnsana, doğaya ve hayata her alanda değer veren bir şirket olarak, bu önemli ve kıymetli organizasyonda yer almak ve İpek Şenoğlu'na destek vermek bizim için oldukça önemli! 

 

Markamızı bu organizasyonla yan yana getirerek, spora ve sporcuya duyduğumuz saygıyı da bir kez daha gösterme fırsatı bulduk. 

Bunun yanında, spor alanındaki bilgi birikimi ve deneyimimize de önemli katkıları olacağını düşünüyoruz. 

 

Her yıl farklı sosyal sorumluluk projelerine destek olmak amacıyla düzenlenen bu organizasyonun bir parçası olmak ve milli tenisçimiz İpek Şenoğlu ile böyle özel bir organizasyona imza atmak bizler için de gurur kaynağı.