ÇATI MEDYA

BRONZ SPONSOR

 

ÇATI MEDYA Hakkında:

 

Çatı Medya bütünleşik pazarlama iletişimi çerçevesinde markanın "SÖZ" ünü ulaştırmak istediği hedef kitleye, doğru yöntemi kullanarak etkin biçimde iletmesini sağlamak felsefesi ile yola çıkmış; yapım, menajerlik, organizasyon ve tanıtım firmasıdır.

 

Çatı Medya bayi toplantıları, konser organizasyonları, lansmanlar, seminer ve eğitim toplantıları, etkinlik ve özel show konseptleri, Ses/Işık/Teknik ekipman hizmetleri, Celebrity, konuşmacı ve sunucu temini gibi bir çok hizmet alanında uzun yıllardır Türkiye’nin bir çok lider markasına hizmet vermiştir.

 

İpek Senoglu Cup Hakkında:

 

Ipek Senoglu Cup Türkiye'nin Senyör Tenisi Turnuvaları arasında profesyonel tenisçi geçmişi olan bir tenisçi tarafından yapılan tek turnuva olduğu için, gerçekten farklı bir organizasyon. Bu proje bize sunulduğu zaman böyle profesyonelce düzenlenen bir spor organizasyonun içerisinde sponsor olarak yer almanın hem bizim marka değerimize pek çok şey katacağını, hem de spor organizasyonları konusunda farklı vizyonda bir ekiple işbirliği imkanı sağlayacağını düşündük. Bu sebeple hiç düşünmeden hemen biz de bu ekibin bir parçası haline gelmek kararı aldık. 4 senedir böyle bir etkinlğin hem organizasyon sürecinde hem de kupa töreni ve Gala gecesinde destek oluyor olmak harika bir tecrübeydi. Bu turnuvanın tüm sponsorları kendi sektörünün lider markarları. Biz de kendi sektörünün lider markalarından biri olarak bu birlikteliği uzun yıllar devam ettirmeyi hedefliyoruz. 

 

Ipek Senoglu Cup'ın her sene farklı sosyal sorumluluk projelerine destek oluyor olmasından ayrıca gurur duyuyoruz.