WILSON/FINSPOR

ÜRÜN SPONSORU

 

 

 

Finspor Hakkında:

 

1974 yılından bu yana büyüyerek gelişen ve Türkiye’nin ilk spor şirketi olan, Finspor, 170 kişilik profesyonel ekibi ve seçkin dünya markalarıyla, bireysel ve kurumsal müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Kurumsal alanda sağlık kulüplerinden spor salonlarına, okullardan askeriyeye her türlü işletmeye profesyonel ekipman, projelendirme, kurulum, dekorasyon ve danışmanlık hizmeti sunmakla birlikte, bireysel müşterilerine Türkiye genelinde 14 uzman spor mağazası ile hizmet vermektedir. 

Finspor, 2017 yılında dünyaca ünlü markalara sahip spor malzemeleri firması Amer Sports’a bağlı, tenis dünyasının lider markası olan  Wilson ile anlaştı.

Kazanmak için kararlı, takım ruhuna inanan ve inovasyonlarıyla sektörde trendlerini belirleyen Wilson, Türkiye’de Finspor distribütörlüğü ile perakende, toptan ve e-ticaret kanallarında satış noktalarını arttırarak Türkiye tenis pazarında daha da büyüyecek.

 

İpek Şenoğlu Cup Hakkında:

 

Wilson markasının Türkiye’deki konumunu daha da güçlendirerek, sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiş bulunmaktayız.  İpek Şenoğlu Cup’a destek olurken  Türkiye’de tenis sporunun gelişmesine katkıda bulunurken, aynı zamanda projenin   Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na destek olması bizleri daha da mutlu etmektedir.